62:55
(16:12, 12:17, 18:14, 16:12)
TJ Třebíč BC Vysočina B

Po vítězné písničce, čekal na třebíčské basketbalisty další těžký oříšek v podobě rezervy prvoligové Jihlavy. Vstup do utkání byl katastrofický. Šest odehraných minut a Třebíč tekla 1:11, jenže prostřídání sestavy se vyvedlo excelentně a do konce první čtvrtky to bylo 16:12. Během první minuty ve druhé čtvrtině se skóre dostalo až na +8, pak ale Jihlava zabrala a po třebíčských nepřesnostech se vrátila zpět do zápasu a dokonce si uzmula poločasové vedení.

Od třetí čtvrtiny Třebíč byla lepší v obraně, působila víc bojovně a pod oběma koši dominovali třebíčské věže, které dostávali dobré nahrávky z perimetru. I když v posledních dvou minutách přišlo pár nepřesností, tak Třebíč v klidu dokráčela pro další vítězství! Škoda spousty neproměněných tutovek, vítězství by mohlo být výraznější.

Tým o víkendu ukázal velkou soudržnost a bojovnost, jen tak dál!