59:55
(12:11, 18:15, 10:17, 19:12)
TJ Třebíč BK Žďár nad Sázavou B

Jak se skončilo ve Zlíně, tak se začalo doma se Žďárem, kdy precizní obrana, rychlé protiútoky a dobrá práce našich habánů pod košem vedla ke stavu 12:4 po pěti minutách. Bohužel domácí to uspalo a do konce 1. čtvrtiny střílel koše pouze Žďár. Ve druhé čtvrtině se skóre přelévalo ze strany na stranu, ale ke konci první půlky domácí dokázali přitlačit a mohlo je hřát poločasové vedení 30:26.

Jenže před třebíčským týmem obávaná třetí čtvrtina a obavy se potvrdily. Žďár utáhl šroubky v obraně a třebíčští začali chybovat. Zbytečné ztráty, chytrá hra soupeře v útoku, to vše vedlo k otočení skóre ve prospěch Žďáru nad Sázavou. Ospalý výkon pokračoval ještě první dvě minuty čtvrtého kvartálu kdy to bylo -8. Pak se Třebíč nastartovala a hnána skvělým publikem převzala otěže zápasu do svých rukou a trojkou dvě minuty před koncem si vzala vedení zpět. Poslední minutu domácí doházeli šestkami a vzápětí mohli slavit cenné vítězství nad rivalem ze Žďáru.