82:69
(17:19, 21:15, 25:6, 19:29)
TJ Třebíč SK Žabovřesky B

Po nevydařeném sobotním zápase čekal třebíčské basketbalisty opět nelehký zápas. Do Třebíče dorazil houževnatý brněnský tým SK Žabovřesky B, které si dovezli sobotní výhru ze Znojma o 30. Do utkání se povedlo třebíčským hráčům vstoupit daleko lépe, než v sobotu. První čtvrtina se nesla v duchu vyrovnané hry a nakonec o 2 body šťastnější byli hostující hráči. Ve druhém kvartále třebíčský tým přidal na důrazu a pomalu začal přebírat otěže zápasu do svých rukou, skóre otočil ve svůj prospěch a bylo z toho poločasové vedení o 4 body. Třetí čtvrtina byla nejpovedenější. Agresivní obrana, rychlý přechod do útoku, přesná střelba z perimetru a žolík David Špaček znamenali vedení po 3.Q (25:6) 63:40. Jenže Třebíč se nechala ukolébat, přestala diktovat tempo utkání a nastaly komplikace. Žabiny postupně stáhly třebíčský náskok z +25 na +9 a bylo zle. Naštěstí to bylo ze strany Žabin vše a Třebíč dovedla zápas do vítězného konce o 13 bodů.