54:60
(13:24, 14:10, 16:13, 11:13)
TJ Třebíč Slovan Černá Pole

V sobotním utkání na palubovku Třebíče zavítal silný tým Slovanu Černá Pole. Pokyny trenérů před zápasem byly jasné. Tvrdá a soustředěná obrana zaměřená na brněnské střelce. Bohužel nic z toho co se řeklo se nepovedlo. Třebíč začala přidávat na důrazu až když v 6. minutě svítilo na tabuli hrozivé skóre 4:16. První čtvrtina nakonec skončila 13:24 pro hostující tým. Druhá čtvrtina už byla z pohledu domácích lepších a nakonec ji i vyhráli 14:10. Druhý poločas byl boj. Tvrdé zákroky, pošťuchování a nepřesní rozhodčí. Třebíč se nevzdávala a 2 minuty před koncem srovnala krok na 54:54. Bohužel koncovka stejně jako v Husovicích se vydařila soupeři. Pozitivní zprávou je, že se Třebíč dokázala dostat z -15 do vyrovnané koncovky, naopak negativem je vstup do utkání a následně koncovka utkání.