71:54
(15:13, 23:20, 16:13, 17:8)
TJ Třebíč Slavia Kroměříž

Domácí se k víkendovým zápasům sešli téměř v nejsilnější sestavě a bylo to hned od začátku znát. I když úvod utkání poznamenali nepřesnosti a lehká nervozita, tak se první čtvrtina umlátila v náš prospěch. Ve druhé čtvrtině pokračovala hra ve stylu každý chvilku tahá pilku a bodovou přelévanou pro sebe ukořistili opět domácí borci. Skóre o půlce tedy bylo +5 pro Třebíč.

Ve druhé půlce slušně zaplněná hala viděla opět velmi bojovný basketbal, kdy domácí o další 3 body navýšili skóre po třetí čtvrtině. Nervózní a emočně vypjatou čtvrtou čtvrtinu zvládla Třebíč díky tvrdé a nepropustné obraně. Až do 37. minuty se soupeř neustále udržoval na dostřel 8-10 bodů, ale pak Třebíč zlomila odpor soupeře, došla k zaslouženému vítězství a domácí hráči si mohli vychutnat po delší době "standing ovation".