75:59
(19:20, 20:10, 22:17, 14:12)
TJ Třebíč BC Vysočina B

Na nedělní zápas přijel tvrdě pracující Diviš, naopak odjel studující Janík. Jihlava přijela s cílem vyhrát a taky podle toho vstoupila do zápasu. Již v páté minutě 1. čtvrtiny hosté vedli 4:14 a domácí fanoušci byli v obavách, aby se neopakovala blamáž z předchozího dne. Přišel na řadu time out a po time outu domácí konečně začali hrát svoji hru. Rychlé kombinace v útoku, kvalitní obrana a do konce prvního kvartálu to bylo jen -1 bod.

Ve druhé čtvrtině jsme pokračovali v nastoleném tempu, přebrali otěže zápasu do vlastních rukou a do poločasu už jsme měli náskok devíti bodů. Po poločase se nám trpělivou hrou podařilo náskok navýšit o dalších 5 bodů, jenže vstup do čtvrté se nám vůbec nevydařil. Nepřesné zakončení, ztráty v přechodu do útoku zapříčinili smrsknutí náskoku jen na 6 bodů. Až v 7. minutě 4. čtvrtiny padl první koš třebíčských, dalekonosná trojka přibrzdila Jihlavu a Třebíč dobrou obranou a skvělými kombinacemi až pod koš opanovala zbytek zápasu. O bonbónek na konec utkání se postaral pan Špaček, který vteřinu před koncem košem od půlky stanovil konečný stav na 75:59.