76:71
(22:20, 16:18, 10:14, 28:19)
SKB Zlín B TJ Třebíč
Komentář k zápasu:

Po dlouhé době mohli o nadcházejícím víkendu třebíčští basketbalisté zavzpomínat na druholigová léta, protože je čekal poprvé v oblastním přeboru zájezd. Komplikace se kupili hned od začátku týdne, kdy do pátku nebylo jasno, kdo ze zdravotních či osobních důvodů nepojede. Naštěstí jsme vyrazili ve slušném počtu 10 hráčů a 2 trenérů, ale po necelé hodince jízdy přišla další komplikace, tentokrát dopravní. Dopravní kolaps v Brně na slavné D1, kdy cesta v koloně od sjezdu na Bratislavu k Rohlence trvala 50 minut. Bylo lehce po čtvrt na osm a třebíčští parkovali u haly. Jenže s domácími ani rozhodčími nebyla řeč, takže po 4 minutové rozcvičce jsme šli na věc.

Vstup do zápasu nebyl vůbec špatný a dlouhá cesta s „nerozcvičkou“ moc na třebíčských znát nebyla a s favoritem držela krok. Celý první poločas se nemohl ani jeden z týmů utrhnout, proto bylo skóre v poločase 38:38. Třetí čtvrtina se lépe vydařila třebíčským, bohužel hned na začátku si udělal výron (ne ten příjemný) Vojta Babák a na perimetr zbylo po zbytek zájezdu jen kvarteto hráčů. Bohužel ve čtvrté čtvrtině jsme nedokázali proměnit pár šoupáků, neubránili pendlujícího Krutílka a tím pádem v koncovce přišli o mírný náskok…a to nás po zápase čekal ještě boj ve zlínských lokálech.