72:84
(20:18, 14:20, 21:11, 17:35)
TJ Třebíč BCS Husovice A
Komentář k zápasu:

Sobotní večer přijeli do Třebíče hráči Husovic. Třebíč si tentokrát dala pozor na vstup do utkání a od prvních vteřin diktovala tempo hry. V páté minutě to bylo 11:4, ale lehce zaskočení hostující hráči se osmělili a svou zkušenou hrou se dotáhli na rozdíl dvou bodů. Ve druhé čtvrtině tahali domácí za kratší konec a o poločasové přestávce byla Třebíč -4 body. Třetí čtvrtina bylo to nejlepší, co v letošní sezóně třebíčští předvedli. Precizní obrana, trpělivost v útoku, zvládnuté rychlé protiútoky a vedení Třebíče po třetím kvartálu o 6 bodů. Bohužel domácí v poslední čtvrtce nedokázali vydržet nastolené tempo a zkušení hosté ukázali, proč jsou v téhle soutěži tak dominující. Škoda měli jsme je na lopatě…