53:63
(11:20, 12:11, 14:15, 16:17)
TJ Třebíč BK Žďár nad Sázavou B

Už od začátku utkání bylo na třebíčských hráčích vidět, kteří se museli obejít bez Balase, Sonyho a Jardy, že zrovna dnes si s formou netykají. Špatná obrana, box-out, kdy na doskoku jsme se nechávali přeskakovat žďárskými trpaslíky. Když už jsme měli možnost se podívat do útoku, tak jsme se sami zabili blbou ztrátou nebo velmi nepřesnou střelou.

Od druhé čtvrtiny nastalo trošku zlepšení v obraně a přesto, že v útoku to pořád nebylo ono, tak náskok Žďáru už se nenavyšoval. Do třetí čtvrtiny jsme měli dobrý vstup a po dvou minutách už byl náskok Žďáru pouze 4 body. Jenže pak se zas začali kupit chyby a k tomu všemu začal ve velmi tvrdém utkání úřadovat pan rozhodčí Večeřa, který by snad jako faul pískl třebíčskému hráči i prdnutí pod košem (poměr faulů 32 - 17).

Začátek čtvrté čtvrtiny poznamenalo zranění Ládi Grubera, který po tvrdém dopadu na hlavu zůstal ležet na palubovce s těžkým otřesem mozku. Hra byla cca na 40 minut přerušena, než byl Láďa stabilizován a odvezen sanitkou do nemocnice.

Po pauze, kdy oba dva týmy vymrzly, tak Třebíč stáhla náskok Žďáru z -19 až na -8. Jenže to bylo vše a Žďár už si s panem Večeřou svůj náskok posledních 5 minut ohlídali.