85:72
(18:15, 20:18, 28:24, 19:15)
TJ Třebíč Slávie Ostravská univerzita

V neděli třebíčské áčko hostilo soupeře z Ostravy. K absentujícím hráčům se přidal zraněný R. Černý a Šeda. Vzhledem k tomu, že domácí tým měl k zápasu připravených pouze 6 hráčů, na poslední chvíli tým doplnil zdravotně indisponovaný Vrtal.

Třebíčští i v okleštěné sestavě dokázali navázat na zlepšenou formu z posledních týdnů. Ostravský tým ale nezůstával pozadu, a tak byl k vidění vyrovnaný basketbal (18:15).

Ve stejném duchu zápas pokračoval i ve druhé čtvrtině, ve které domácí tým přidal ke svému těsnému náskoku další dva body (38:33).

Po změně stran se hrálo více útočněji. Bylo to dané především zlepšenou trojkovou střelbou obou týmů, když zatížily svá konta shodně pěti trojkami. Třebíčští však díky povedenému závěru třetí desetiminutovky odskočili ostravským na 9 bodů (66:57).

Domácím dělal v dresu hostujícího týmu problémy především Urbánek, ale svůj náskok si třebíčští v závěrečné periodě kontrolovali. Průběh zápasu byl vyrovnaný, ale třebíčští v každé čtvrtině dokázali odskočit soupeři o pár bodů, a to rozhodlo o jejich vítězství (85:72).