76:64
(21:21, 14:22, 19:12, 22:9)
AŠ Mladá Boleslav TJ Třebíč

V neděli na třebíčské čekal tým z opačného konce tabulky Mladá Boleslav. Ta měla svému soupeři co vracet, když v Třebíči utrpěla vysokou porážku. Oproti sobotnímu zápasu bylo tempo hry o poznání pomalejší. To rozhodně nevadilo okleštěné třebíčské sestavě, které aspoň tak rychle neubývaly síly. První čtvrtina nabídla vyrovnaný basketbal a skončila nerozhodně (21:21).

Ve druhé čtvrtině měli od začátku navrch třebíčští a svému soupeři bodově odskočili (35:43). Bohužel po změně stran nedokázali navázat na svůj výkon ze druhé čtvrtiny. Na třebíčských se začala projevovat únava. Většinou byli všude o krok pozdě. Nechávali mladoboleslavským příliš mnoho prostoru a ti to začali trestat. Přesto to ještě hostům stačilo na těsné vedení (54:55).

Ve čtvrté čtvrtině už ale domácí dokázali překlopit vedení na svoji stranu. Třebíčští hořeli na obranném doskoku. Nedařilo se ani v útoku, kde úplně upustili od své hry. V závěrečných minutách se ani na stranu třebíčských nepřiklonilo štěstí, když se jim několik střel, které je mohly vrátit do hry vykroutilo z obroučky.

Mladá Boleslav naopak v úplném závěru navýšila své vedení a zvítězila 76:64. Třebíčský tým tak musel nakonec zkousnout další porážku, která měla tentokrát hodně hořkou příchuť.

Už v úterý čeká na třebíčské áčko další zápas. Na programu je dohrávka odloženého utkání v Brandýsu nad Labem.