73:47
(20:15, 18:3, 18:18, 17:11)
TJ Třebíč Tesla Brno

Nedělní dopolední zápasy jsou vždy těžké. Hráči jsou unavení z předešlého večerního zápasu nebo z proflámované noci. Jenže třebíčští zregenerovali dobře a všichni hráči měli potřebnou energii k zápasu. Teda až na Sonyho, ten byl opět lehce zmaten. Vyhráli jsme rozskok, ale první zásah zaznamenala Tesla. To bylo naposled, kdy Tesla Brno vedla. Třebíč postupně přebírala otěže zápasu do svých rukou. Vše vygradovalo ve druhé čtvrtině, kdy domácí borci dovolili hostujícím hráčům pouze 3 body a na tabuli svítilo krásných poločasových 38:18. Druhý poločas se už dohrával v poklidném nedělním tempu, kdy se už všichni těšili na oběd. Třebíč si tak z víkendu připsala dvě důležitá vítězství, která určitě bude chtít potvrdit ve dvojičce se Znojmem.