48:58
(18:13, 9:14, 9:18, 12:13)
TJ Třebíč BK Brandýs nad Labem

Na sobotní zápas byl v třebíčském dresu připraven maximální počet hráčů. Domácí chtěli na svého soupeře vletět hned od začátku, a to se také podařilo. Ve třetí minutě musel hostující tým za stavu 10:2 zastavovat úvodní nápor domácích oddechovým časem. To se hostům povedlo a do konce první čtvrtiny vyrovnali hru a snížili rozdíl ve skóre na 5 bodů (18:13).

Od druhé čtvrtiny začalo velké třebíčské trápení. Ve hře týmu z Vysočiny bylo až příliš nepřesností a nedařilo se ani střelecky. Naštěstí pro domácí ani Brandýs nehrál zrovna svůj nejlepší zápas a před druhým poločasem se začínalo znovu od nuly (27:27).

Bohužel zlepšení nepřišlo ani po změně stran. Třebíčští nadále pokračovali ve hře, ze které museli diváky bolet oči. Brandýs si tak ve třetí čtvrtině vybojoval devítibodový náskok (36:45).

Naděje pro domácí začala svítat v polovině závěrečné čtvrtiny, kdy se šňůrou 10:0 vrátili třebíčští do zápasu. Náskok hostů se v té chvíli snížil na rozdíl jednoho koše. Bohužel jak se ukázalo, jednalo se pouze o chvilkový záchvěv ve hře domácích. Po time outu hostujícího týmu už nedokázali na povedenou pasáž navázat. Naopak v závěru zápasu to byla ze strany domácích už pouze křeč. V posledních čtyřech minutách dokázali pouze jednou skórovat.

Hosté se tak mohli radovat z vítězství v zápase, který rozhodně nenabídl žádné střelecké hody (48:58).