50:58
(11:17, 16:17, 14:9, 9:15)
BVK Holice TJ Třebíč

V sobotu přicestoval třebíčský tým na palubovku Holic. Úvod zápasu byl nervózní z obou stran, když na obou týmech byla znát po dlouhé zápasové pauze nerozehranost. Vyrovnanou první čtvrtinu nakonec pro sebe získali díky lepšímu závěru třebíčští (11:17).

Vyrovnaný souboj pokračoval i ve druhé desetiminutovce. Střelci obou týmů neměli zrovna svůj den a do poločasu šli hosté s náskokem 7 bodů (27:34).

Trápení v útoku pokračovalo i po změně stran. Hosté sice dokázali navýšit náskok přes hranici 10 bodů, ale domácí se povedeným finišem třetí čtvrtiny vrátili do zápasu a před poslední částí ztráceli pouhé dva body (41:43).

Zápas tak mířil do dramatického konce. Poslední koš ze hry dostali třebíčští šest minut před koncem a závěrečné vteřiny si zkušeně pohlídali, a tak si odváží cenné vítězství z palubovky nebezpečných Holic.