80:62
(20:9, 18:11, 15:14, 27:28)
BK Brandýs nad Labem TJ Třebíč
Komentář k zápasu:

Zbytečně ustrašený, tak by se dal charakterizovat výkon třebíčského týmu v první čtvrtině sobotního zápasu. Naopak domácí hráli zkušeně a prezentovali se organizovanou hrou v útoku i v obraně. Právě přes obranu domácích se třebíčští jen velmi těžce prosazovali. Za úvodní čtvrtinu skórovali pouze zpoza trojkového oblouku a Brandýs tak hned v úvodu svému soupeři odskočil (20:9).

Jestli byl výkon třebíčských v úvodu zápasu ustrašený, tak nevím co napsat o výkonu v druhé čtvrtině. Tou dobou jako by bylo na hřišti pouze jedno družstvo a Brandýs předvedl šňůru 15:0. Až v 17. minutě se hosté poprvé prosadili i za 2 body a po prvních dvaceti minutách se domácí dostali do pohodlného vedení (38:20).

Mírné zlepšení přišlo po změně stran, ale vždy když se třebíčští nadechovali k náporu, Brandýs ho několika koši v řadě srazil zase na zem. Bodový rozdíl ve skóre se tak po třetí čtvrtině příliš nezměnil (53:34). Třebíčský tým to nevzdal a nadále se zkoušel vrátit zpátky do zápasu a znervóznět tak domácí tým. Rozdíl ve skóre se jim ale ani jednou nepodařilo dostat pod hranici 10 bodů a Brandýs tak nakonec v poklidu dovedl zápas do vítězného konce (80:62).