88:65
(20:14, 22:14, 25:15, 21:22)
TJ Třebíč B SK Žabovřesky B

Sobota večer byla ve znamení souboje s béčkem brněnských Žabovřesk. V domácí sestavě chyběl nejlepší střelec týmu - Radek Svoboda, hůře na tom ale byli hosté, kteří dorazili pouze se 6 hráči. Vzhledem k počtu zvolily Žabovřesky zónovou obranu, se kterou si domácí od začátku až do konce zápasu věděli rady.

Hned v úvodní čtvrtině třebíčští zaznamenali 4 úspěšné trojkové pokusy a dali tak zapomenout na střelecké trápení z předchozích zápasů. Vítězná první desetimintovka (20:14) domácí neuspokojila a během prvních 3 minut druhého dějství odskočili do vedení už 30:14.

Každý náznak o snahu hostujících hráčů vrátit se do zápasu dokázali třebíčští odvrátit úspěšnými doskoky, nebo dalšími proměněnými trojkami, kterých duo domácích střelců (Balko, Man) zaznamenalo celkem deset. Z povedeného zápasu, kdy soupeř nekladl větší odpor, si tak béčko odneslo možná trochu nečekané, ale o to cennější vítězství.