68:64
(9:13, 18:17, 21:14, 20:20)
BK Vlci Žďár B TJ Třebíč B

V neděli se opět utkaly rezervní týmy, tentokrát ve Žďáře. Domácích bylo pomálu a dlouho trvalo, než si srovnali mířidla. Třebíči se povedl vstup do zápasu a hosté rychle vedli 0:9, kdy většinu práce odváděl Sladký. Domácí srovnali hru a první půlka už málem skončila nerozhodně, jenže se zraněním hrající hostující lodivod Mifka vzal poločas do svých rukou a z půlky nekompromisně trefil za tři.

V druhém poločasu se vyměnili hráči pod košem, kde se začalo dařit Pavlasovi, ale s umírající střelbou bylo skóre dále jako na houpačce. Opory hostů si musely dávat velký pozor na svoje fauly. V obraně se jako lvi rvali mladíci Skála a Novák. Bohužel vedení 2 minuty před koncem nevydrželo, domácí pivot trefil úspěšně své trojkové pokusy a bylo po slávě.

Závěrečná snaha udělat něco se čtyřbodovým mankem bohužel už nebyla pro Třebíč úspěšná.