52:45
(18:9, 14:15, 10:9, 10:12)
INMEDIAS Mikulov TJ Třebíč C

Na poslední zápas sezóny vyjelo třebíčské céčko do Mikulova, kde na ně čekal soupeř v plné sestavě. Avšak třebíčský tým co se počtu týká se také nenechal zahanbit, když přijel v 11 hráčích. Začátek zápasu byl od obou týmů pomalý a nepřesný, když skóre otevřel tým domácích až po čtyřech minutách zápasu.

Mikulovští hráči si postupně vybudovali náskok 8:0, který dokázal ztenčit až Šeda po koši s faulem a následným proměněným trestným hodem. Bohužel ospalému tempu domácích se dokázalo céčko dokonale přizpůsobit a kvůli ztrátám a nepřesnostem v útoku nedokázali vedení Mikulova dále snížit. Mikulovští nevynikali jen v pomalém tempu, ale také v zákeřnosti a tvrdých faulech, které však nebyli mnohdy ze stran rozhodčích odpískány.

Poté, co na začátku třetí čtvrtiny byl Šeda opět zákeřným zákrokem faulován, tak došlo k potyčce mezi hostujícím kapitánem Skálou a jedním z domácích hráčů Mikulova. Po fyzických a slovních útocích byli oba aktéři vyloučeni a posláni do šaten. Zbytek třetí čtvrtiny a v podstatě již celý zápas se pak nesl ve stejném duchu jako předtím. Třebíč nedokázala kvůli nepřesnostem ukrojit z mikulovského vedení, i když byli stále na dosah, nikdy se jim nepodařilo skóre vyrovnat.

Svoji premiéru si tak ke konci zápasu odbyl i nováček v týmu Adam Weigl, který hned po nástupu trefil střelu za tři body a připsal si tak první body. Třebíčské může mrzet mizerná úspěšnost při TH, kdy 13 neproměněných TH při prohře o 7 bodů bolí. Céčku tímhle utkáním skončila sezóna, ve které získali cenné zkušenosti, které hodlají využít do nadcházejících sezón v mužském basketbalu.