99:52
(30:13, 26:11, 25:16, 18:12)
Sokol Podolí TJ Třebíč C

Nedělní zápas se odehrál v Podolí u Brna v místní sokolovně. Tento soupeř z čela tabulky byl proti hostující Třebíči jasným favoritem.

Stejně jako na začátku sobotního zápasu i tady byl úvod utkání vyrovnán, kdy se hostům dařilo skórovat a dobrou obranou zastavovat útoky soupeře. Bohužel ke konci první čtvrtiny se dostal soupeř do varu a odskočil na vedení 30:13.

Céčko, které vědělo, jak silný soupeř na něj dnes čeká se nenechalo vykolejit a usilovně pokračovalo ve hře. Na útočné půlce se však dokázalo po celý zápas prosadit jen pět hráčů, kdy dvouciferného skóre dosáhl pouze Šeda a Skála.

Dobrá obrana Podolí tak způsobila, že se útok třebíčských v podstatě zastavil. Tento zkušený tým poté dokázal úspěšně nabourávat obranu hostů, a tak se rozdíl ve skóre čím dál tím více natahoval ve prospěch Podolí. V poločase tak vyhrávali domácí 56:24.

Během pauzy se hosté shodli, že tento zápas nejspíš nevyhrají, ale rozhodli se neprohrát o více jak 50 bodů. Podolí si ve druhé půlce hry zkušeně hlídalo své vedení a postupně i navyšovalo, avšak hranici 100 bodů a rozdílu ve skóre 50 bodů se jim pokořit nepodařilo. Z vítězství se stejně jako v sobotu mohli tak radovat domácí hráči.

Céčko však jelo domů opět o něco zkušenější. Jestli tyto zkušenosti dokáže třebíčský tým zúročit se uvidí za dva týdny opět na palubovce soupeře. Třebíčští zajíždí k těžkému protivníkovi z Moravské Nové Vsi.