87:50
(24:15, 20:9, 22:18, 21:8)
Sokol Bystřice nad Pernštejnem TJ Třebíč C
Komentář k zápasu:

Sobotní soupeř čekal na třebíčské céčko v Bystřici nad Pernštejnem. Už na samotném začátku soupeř překvapil výrazně malou, úzkou tělocvinou, kde trojkový oblouk končil na 45°.

Domácí již od začátku zvolili taktiku zónové obrany, která jim na jejich domácím malým hřišti vyhovuje. I přesto se však podařilo třebíčským tuto obranu narušovat úspěšnou střelbou, zejména ze střední vzdálenosti.

Problém ale nastal pro hostující tým v obraně, když se v útoku Bystřice chytla několika úspěšnými pokusy za tři body a vedení si vzala na svou stranu. Na konci první čtvrtiny, tak prohrávali třebíčští o 9 bodů.

To se však změnilo ve druhé čtvrtině. Střelba byla nepřesná, stejně tak i nájezdy. Tyto chyby trestal soupeř opět velmi úspěšnou střelbou za trojkovým obloukem (10 trojek). O poločase tak C-tým ztrácel již 20 bodů.

Třetí čtvrtina se nesla v tom samém duchu akorát s tím rozdílem, že se třebíčští více trefovali ze střelby a proměňovali nájezdy. Výrazné vedení si soupeř již pohlídal až do samotného závěru, a tak se na konci zápasu mohl domácí tým radovat z vítězství, zatímco zklamaný třebíčský tým jel domů s vidinou toho, že zítra na ně čeká o mnoho těžší soupeř.

Kaňkou na celém zápase zůstává i velmi zvláštní zápis domácího stolku, který se nepodařilo celou cestu domů třebíčským rozluštit.

Statistiky:
Jméno Body Trojky Trestné hody Fauly
CELKEM 50 3 4/1 ( 25%) 7
Bayarmagnai Bilguun 6     3
Čeloud Martin 0      
Hospůdka Štěpán 2   1/0 ( 0%) 1
Lenikus Antonín 11 1    
Nováček Ondřej 9 1   1
Prodělal Vilém 0      
Skála Aleš 12 1 3/1 ( 33%) 2
Šeda František 10      

Partneři

 

Kraj Vysočina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy