92:78
(24:18, 24:23, 21:17, 23:20)
TJ Třebíč TJ Sokol BC Boskovice

Těžké utkání čekalo třebíčské v sobotu večer. Do Třebíče přicestovali ukecaní hráči Boskovic (4 TCH za komentáře k rozhodčím). Zápas začal velmi tvrdě, kdy hostující hráč Pavel Mazáč (asi moc syrového masa) 2x úmyslně fauloval a po vyhrožování rozhodčím se musel odebrat do studené šatny s diskvalifikační chybou. Domácí se nenechali rozhodit a pokračovali v precizní kolektivní hře a 1. čtvrtinu vyhráli o 6 bodů. Do poločasu stihli třebíčští ještě skóre vyšperkovat o jeden bodík (48:41). Ve druhém poločase to začalo, Boskovice mleli a mleli, bohužel pro ně ale jen hubou. Rozkouskovaný zápas díky 5 TCH (jednu jsme dostali i my – Pavle to bude za rum) nesvědčil jak hráčům, tak i divákům, jelikož náš kotelník Firda moc nezatopil, tak všichni mrzli. Nakonec vše dobře dopadlo, zápas se dohrál i vyhrál o 14 bodů a nikdo z diváků neumrzl.