73:36
(25:14, 16:2, 17:8, 15:12)
BK Příbor TJ Třebíč
Komentář k zápasu:

V sobotu odcestoval tým třebíčských kadetek do dalekého Příboru, kde se musel obejít bez dvou podkošových hráček, že na naše holky čeká silný soupeř, bylo již předem jasné, když hráčky z Příboru skončily ve skupině Sever na 3. místě.

Do utkání vstoupily lépe třebíčské hráčky, kdy se ujmuly vedení hned zkraje utkání. To bohužel, ale bylo ze strany třebíčských hráček vše. Soupeřky si po timeoutu urvaly vedení pro sebe a po zbytek zápasu ho už nepustily, a tak třebíčské kadetky bojovaly o co nejlepší konečný výsledek.

Do druhého utkání vstoupily kadetky velice špatně, kdy zaspaly začátek utkání, a tak po dvou minutách hry na tabuli svítilo skóre 11:0 pro domácí celek. Domácí hráčky si tento náskok pohlídaly a dokráčely tak k druhému vítězství.

Obě utkání provázela spousta chyb, zejména dělání zbytečných kroků nebo nepozornost v obraně. Na tyto problémy se teď na trénincích musíme více zaměřit a jít zápas od zápasu a sbírat tak cenné herní zkušenosti. I přes tyto výsledky je třeba holky pochválit za jejich plné nasazení do utkání, že se jen tak nevzdávají i když je soupeř zkušenější.

Příští dvojutkání svedou třebíčské kadetky 8. února na domácí palubovce proti Basket Valmez.

Statistiky:
Jméno Body Trojky Trestné hody Fauly
CELKEM 36 0 6/0 ( 0%) 10
Halačková Jolana 0     1
Hanzalová Michaela 14   4/0 ( 0%) 2
Hrubá Karolína 4     1
Jonášová Adéla 0     1
Keliarová Barbora 14   2/0 ( 0%) 1
Pendlová Michaela 0     1
Prodělalová Kateřina 0     1
Prokšová Eliška 4      
Vídenská Tereza 0     2
Zimová Nikola 0      
Zimová Veronika 0      

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy