86:61
(27:13, 23:17, 18:12, 18:19)
TJ Třebíč B TJ Znojmo
Komentář k zápasu:

O valentýnském víkendu na domácím hřišti béčko hostilo střed hrající a v začátku sezóny ambiciózní tým ze Znojma a nepříjemného soupeře ze špice tabulky, Moravskou Novou Ves. Zápasům předcházel páteční ples, kde si domácí borci vyzkoušeli, jak má vypadat plné nasazení i v několikátém prodloužení. Do zápasu se hlásila téměř kompletní sestava, scházeli jen Balko, Tesař, Vecheta a dlouhodobě zraněný Hanáček.

V sobotním zápase proti Znojmu ani početná sestava nepomohla k větší koncentraci v začátku a ve třetí minutě to vypadlo spíše jako v písničce Znojmo, vidím tě dvojmo. Hosté trojkou na 4:9 donutili vzít domácí oddechový čas a postavit se na nohy.

Následná série 23:4 do konce čtvrtiny vlastně rozhodla zápas a umožnila zapojit do hry v rotaci všechny hráče. I při zapojení celé lavičky rozdíl ve skóre celý zápas narůstal a početná návštěva fanoušků viděla hladkou výhru v uvolněné atmosféře.