92:48
(27:14, 24:17, 19:5, 22:12)
TJ Třebíč Sokol Šlapanice

V neděli třebíčský celek hostil tým Šlapanic, který v letošní sezóně okupuje spodní patra tabulky. Třebíčští nechtěli dopustit žádné překvapení a celý zápas byl jasně v jejich režii. Domácím se v útoku dařilo vytvářet volné střelecké pozice a konto hostů zasypali celkem 17-ti trojkami. Velkou porci minut tak opět mohli dostat mladíci Lenikus s Novákem.

Ve druhém poločase se útok domácích přeci jen trochu zadrhnul, a tak se diváci nedočkali populární stovky. Třebíčští přesto ovládli zápas v poměru 92:48.

Třebíčské áčko tak dokázalo základní částí projít bez jediné ztráty kytičky. Do play off bude vstupovat v roli favorita z první pozice a ve čtvrtfinále stejně jako loni narazí na tým z Hodonína. Zápasy se odehrají nejdříve v sobotu 21.3. na jihu Moravy, den poté se oba týmy představí v nedělní odvetě na Vysočině.