64:76
(19:18, 20:24, 12:17, 13:17)
BK Spartak Uherský Brod TJ Třebíč

Po sobotním večerním přesunu a prodloužení večerky do ranních hodin čekal v neděli ráno na třebíčský celek tým Uherského Brodu. Třebíčští se museli v utkání obejít bez veterána Špačka, který si z Hodonína dovezl zranění.

Domácí vlétli do zápasu proti unavené Třebíči bez respektu a celou první čtvrtinu drželi s lídrem soutěže krok, dokonce první čtvrtinu urvali pro sebe (19:18). Od druhé čtvrtiny už byli třebíčští lepší, sice obrana byla na třebíčské poměry hodně děravá, ale v útoku třebíčští svého soupeře rozebírali a v poločase byli vepředu (39:42).

Od třetí čtvrtiny třebíčští přitvrdili ještě víc v obraně, kdy do konce utkání dovolili domácím pouze 25 bodů. Bohužel, v útoku to drhlo, kdy třebíčský celek vyráběl hloupé ztráty a neproměňoval jednoduché koše, a tak třebíčští navýšili náskok pouze o 5 bodů (51:59). V poslední čtvrtině si hosté z Třebíče rychle vybudovali náskok až 20 bodů, pak už se utkání pouze dohrávalo a v posledních třech minutách domácí kosmeticky upravili na konečných 64:76.

Třebíčští tak zvládli poslední náročný výjezd základní části bez ztráty kytičky a důstojnosti. Jedinou ztrátou víkendu byl zub veterána Špačka. Za 14 dní se v posledních dvou utkáních základní části představí třebíčští na domácí palubovce v utkáních proti Černým Polím a Šlapanicím.