74:58
(17:11, 16:14, 23:17, 18:16)
TJ Třebíč BCS Husovice

Domácí borci vstoupili do zápasu nervózně a úvod zápasu byl z jejich strany v útoku poznamenán řadou nepřesností. Klid do jejich hry přinesla až první úspěšná trojka ve 4. minutě z rukou kapitána Čermáka. Když se k tomu přidala i dobrá obrana, která dělala celý zápas hostům problémy, začaly se misky vah překlápět na stranu třebíčského týmu.

Nejlepší pasáž si domácí schovali na úvod druhého poločasu. Po změně stran nastoupili na svého soupeře s velkou energií a po sérii třebíčských košů tak přišel oddechový čas hostů. Ten tlak domácího týmu sice zastavil, ale vrátit do zápasu se brněnským už nepodařilo. V posledním dějství se v jednu chvíli náskok domácích dokonce vyšplhal přes dvacetibodovou hranici. Hosté však dokázali v závěru snížit na konečných 74:58.