64:93
(15:24, 15:21, 18:31, 16:17)
Slovan Černá Pole C TJ Třebíč

V neděli zajížděl třebíčský tým na půdu brněnských Černých Polí, kde se mu v posledních letech herně ani výsledkově příliš nedařilo. Domácí navíc vstoupili do zápasu velmi aktivně a všude byli o krok dříve než hosté. Třebíčští se probudili až po oddechovém času. V šesté minutě se pak poprvé dostali do vedení, které už ve zbytku zápasu nepustili. Brněnským, kteří nastoupili do zápasu pouze v 6 hráčích, postupně začaly odcházet síly, čehož třebíčští dokázali využít a před výměnou stran si vybudovali náskok patnácti bodů (30:45).

Ve třetí čtvrtině i díky trojkové smršti hosté ještě výrazněji navýšili rozdíl ve skóre (48:76). Ve čtvrté čtvrtině se však už útok třebíčských přibrzdil a na populární stobodovou hranici tak tentokrát nedosáhli. Přesto třebíčské áčko mohlo slavit další pohodlné vítězství.

V příštím hracím kole se třebíčští hned dvakrát postaví doposud rovněž neporaženému celku z Husovic. Domácí zápas by se měl netradičně předehrávat už v páteční večer. Uvidí se, který z týmů uhájí svoji neporazitelnost, a který si naopak připíše svoji první porážku v sezóně.