38:101
(6:22, 9:24, 17:30, 6:25)
Sokol Šlapanice TJ Třebíč

Na palubovku Šlapanic, které stále čekají na první výhru v sezóně, cestovalo v 10. kole doposud neporažené třebíčské áčko. Roli favorita začalo potvrzovat hned od úvodních minut. Šlapanice zapsaly své první body v zápase až v 5. minutě za stavu 0:13. Do konce první čtvrtiny přidaly pouze další tři body a třebíčští byli po první čtvrtině ve vedení o 16 bodů (6:22). Na rozdíl od minulých zápasů nepřišel herní útlum třebíčských a ti tak svůj náskok rovnoměrně zvyšovali v každé čtvrtině. První poločas končili s náskokem 31 bodů (15:46).

Do druhého poločasu zkušený třebíčský trenér rovnoměrně rozložil síly všech hráčů, když po pětiminutovkách střídal hokejově celé pětky. Po třetí čtvrtině byl stav 32:76 pro třebíčský tým. Před poslední desetiminutovkou už tak bylo pouze otázkou, jestli třebíčští dosáhnou kýžené stovky. To se jim povedlo v předposlední minutě zápasu a ze Šlapanic si tak odvezli vysoké vítězství v poměru 38:101.