83:53
(20:0, 26:11, 17:18, 20:24)
TJ Třebíč BK Spartak Uherský Brod

V sobotu dorazil do Třebíče omlazený tým Uherského Brodu. Třebíčští na svého soupeře vlétli ve velkém stylu a hostující trenér si byl nucen brát oddechový čas ve 4. minutě za stavu 12:0. Ani ten ale příliš nepomohl. Proti pozorné obraně domácích si hosté nedokázali vytvářet dobré střelecké pozice. Třebíčští borci v první čtvrtině dokonce nedovolili soupeři vůbec skórovat a úvodní část zápasu zvládli v poměru 20:0.

Po dobrém začátku došlo na straně domácích k uspokojení a do jejich hry na obou polovinách hřiště se vnesla nekoncentrovanost a mnoho chyb. První poločas přesto končili s velkým náskokem (46:11).

Pod dojmem vysokého vedení však jejich tempo hry v druhém poločase výrazně opadlo. Hostující tým se navíc dokázal vzpamatovat ze špatného začátku a obě závěrečné čtvrtiny dokázal vyhrát. Na víc než konečný výsledek v poměru 83:53 mu to však nestačilo.