70:56
(21:17, 18:14, 16:10, 15:15)
TJ Třebíč BK Vlci Žďár B

V neděli na třebíčské čekal soupeř ze Žďáru nad Sázavou. První čtvrtina zápasu probíhala v podobném duchu jako v sobotním zápase a třebíčský tým byl po ní napřed o čtyři body (21:17). Hosté se drželi především díky několika přesným zásahům z dálky a útočným doskokům. Přesto po prvním poločase ztráceli na třebíčské 8 bodů (39:31).

Druhý poločas ze strany domácích připomínal více střelecký trénink než basketbal. Útoky byly zakončovány po několika vteřinách a převážně střelbou za 3 body. Naštěstí se občas některý pokus ujal a tak do poslední desetiminutovky vstupovali domácí s náskokem 14 bodů (55:41). Poslední čtvrtina se už pouze dohrávala a třebíčští tak pohodlně dokráčeli k další výhře.

Za 14 dní na áčko čekají první venkovní zápasy v sezóně, když cestují na palubovky Blanska a brněnské Tesly.