71:49
(18:10, 18:15, 23:16, 12:8)
TJ Třebíč Sokol Hodonín

Nedělní odveta v Třebíči, stejně jako v Hodoníně, slušně zaplnila halu. Skóre utkání otevřel Hodonín, pak ale převzali otěže utkání do svých rukou třebíčští a první čtvrtinu ovládli 18:10. Skvělá práce v obraně pokračovala i ve druhé čtvrtině, kdy třebíčští navýšili náskok o další tři body (36:25).

Ve druhé polovině utkání pokračovala dobrá hra třebíčských, hostující Hodonín už působil unaveným dojmem a třebíčští tak do konce utkání navyšovali vedení až na konečných 22 bodů (71:49).

Třebíčské áčko tak zvládlo první krok a Hodonínu patří poděkování za fér sérii. V semifinále na třebíčský tým čeká ambiciozní Slovan Černá Pole C, který po sestupu jejich áčka z 2. ligy bude chtít vybojovat druholigovou licenci. První utkání je v plánu v Brně 30.3. a odveta v neděli 31.3. od 10:00 v Třebíči. BOJUJEM!