(24:16, 18:22, 16:25, 18:17)
Sokol Hodonín TJ Třebíč
Komentář k zápasu:

Na čtvrtfinále play-off z různých důvodů chyběli Balko, Cejpek, Radim Černý, Pavlas, Svoboda, Špaček, a proto do Hodonína odjelo pouze 8 hráčů.

Nováčkovský elán a zaplněná hala hnali domácí Hodonín do rychlých protiútoků, který si rychle vybudoval náskok devíti bodů. Náskok do konce první čtvrtiny třebíčští snížili pouze o bod (24:16). I na začátku druhé čtvrtiny pokračovala nemastná, neslaná hra třebíčských a Hodonín si ve 14. minutě vybudoval náskok už 14 bodů. Po timeoutu třebíčští přitvrdili v obraně, zpřesnili hru v útoku a i přes žalostné procento střelby snížili do konce první půlky náskok Hodonína na 4 body (42:38).

Do třetí čtvrtiny opět lépe vstoupil Hodonín, který si rychle vybudoval náskok 12 bodů a na řadu přišel opět timeout. Po timeoutu třebíčští prolomili prokletí hodonínských košů a díky několika dalekonosným projektilům si šňůrou 2:19 vybudovali do konce čtvrtiny náskok 5 bodů (58:63). Ve čtvrté čtvrtině si třebíčští zkušeně udržovali náskok před sympaticky bojujícím Hodonínem a dokráčeli pro důležité vítězství do nedělní odvety v Třebíči.