Teprve k prvním domácím zápasům sezóny nastoupilo třebíčské béčko, které na své palubovce přivítalo hráče Hluku a Mikulova a v obou zápasech si třebíčští připsali jasná vítězství. Další a zároveň poslední zápas roku 2017 odehraje B-tým v sobotu 16. 12. 2017 od 17:00 na domácí palubovce proti týmu Sokola Bystřice nad Pernštejnem.

TJ Třebíč B - TJ Spartak Hluk 67:45

Body a sestava: Černý R. 13, Janík 12, Hudeček R. 10, Podolský 10, Hanáček 7, Tesař 7, Hudeček O. 4, Kissler 2, Vecheta 2, Mifka, Skála.

Nepříjemné rozlosování určilo první domácí zápas béčku až na prosinec, kdy nastoupili po sérii venkovních zápasů s bilancí 2-2.

Dlouhé čekání na domácí premiéru ukončil sobotní zápas s Hlukem. Početná divácká kulisa a ještě početnější lavička domácích sledovala vyrovnaný zápas, kde měli od začátku domácí mírně navrch. Už v polovině hry si zahrálo všech 11 hráčů, kteří urputnou obranou udrželi poločasové vedení 28:22.

Házenkářské skóre se podařilo opustit až v poslední čtvrtině, kdy se projevila široká lavička, která zasypala soupeře 27 body. Od 28. minuty bylo na hřišti jen jedno mužstvo a to mužstvo domácích, které zaslouženě bralo 2 body.

TJ Třebíč B - INMEDIAS Mikulov 99:57

Body a sestava: Janík 19, Hanáček 16, Svoboda R. 15, Podolský 11, Kissler 10, Tesař 10, Černý R. 9, Skála 8, Mifka 1.

V neděli přijel neporažený lídr tabulky, který chtěl prodloužit vítěznou šňůru. Ale bohužel se porazil už při sobotní noci sám a než o basketbal, se jednalo o překonání rekordu v nechycených přihrávkách a komentářů k rozhodčím. Za zmínku stojí jen disciplinární trest a to, že se diváci nedočkali překonání 100 bodové hranice.

Za 14 dní v sobotu bude k vidění soupeř z Bystřice nad Perštejnem, zápas začíná v 17:00 a všichni jste zváni.