Další dvě utkání odehrálo céčko, nejprve v sobotu se mladý výběr ukázal před domácím publikem a v neděli cestoval do Kyjova. V obou utkáních si třebíčští připsali vysoké porážky.

TJ Třebíč C - Sokol Moravská Nová Ves 37:77

Body a sestava: Skála 10, Vinkler 6, Gruber 5, Hospůdka 5, Lenikus 5, Mahdalík 2, Nováček 2, Prodělal jun. 2, Bayarmagnai, Bulíček, Veselý, Weigl.

První domácí zápas si céčko odbylo v sobotu proti Moravské Nové Vsi. Zkušený hostující tým dokázal v předchozí sezóně třebíčské 2x výrazně porazit, a tak i přesto, že soupeř přijel pouze v 6 hráčích, nikdo neměl tendenci tým MNV podceňovat.

Utkání začalo dobře pro domácí výběr, kdy skóre zápasu otevřel úspěšnou střelou za tři body Skála. Přesto, že obrana domácího týmu nebyla špatná, tak na útočné půlce se vůbec nedařilo prosazovat přes urostlé hráče soupeře.

Neúspěšné střelecké pokusy a nedostatečný pohyb zapříčinil, že se soupeř dostal v půlce čtvrtiny do vedení, které už nepustil.

V polovině utkání třebíčský tým i přes zlepšení na obou polovinách hřiště ztrácel na soupeře 12 bodů (17:29).

Do třetí čtvrtiny vstoupila Třebíč s tím, že zkusí skóre dorovnat a potrápit favorita soutěže, ale zkušený hostující tým nedal domácím moc šancí a svoje vedení v pohodě navyšoval (28:48).

Do čtvrté čtvrtiny, kdy už bylo o osudu utkání rozhodnuto, mohli nastoupit všichni hráči ze zápasové soupisky, která byla na tento zápas připravena v plném počtu. Bohužel to byla voda na mlýn hráčům MNV, kteří poslední čtvrtinu ovládli rozdílem 20 bodů.

Jiskra Kyjov B - TJ Třebíč C 100:30

Body a sestava: Nováček 11, Gruber 5, Hospůdka 4, Lenikus 3, Mahdalík 3, Bayarmagnai 2, Prodělal jun. 2, Bulíček, Malý, Veselý, Vinkler.

Na nedělní zápas odjeli třebíčští do Kyjova. Utkání se nemohl zúčastnit Skála, a tak zápasovou soupisku doplnil benjamínek týmu Malý.

Bohužel jak céčko skončilo svůj sobotní zápas, tak na výkon plynně navázalo v nedělním utkání. Nulový pohyb míče a hráčů, nepřesné střelecké pokusy a obrana děravá jak ementál způsobily, že soupeř dával příliš jednoduché koše.

Již po první čtvrtině třebíčští ztráceli na svého soupeře téměř 20 bodů. Céčko po zbytek utkání téměř nekladlo žádný odpor a hráči Kyjova si dokráčeli pro pohodlné vítězství 100:30.

Třebíčští se budou snažit napravit svoji pošramocenou reputaci v dalším zápase, který je čeká v neděli 13.11. v Brně, proti nováčkovi soutěže BBK Brno.