Třebíč v Blansku poražena

Pouze jedno utkání čekalo na třebíčské basketbalisty a to na palubovce Blanska, kde Třebíč po nedobrém výkonu podlehla o 7 bodů. K dalšímu zápasu do Třebíče přijede lídr tabulky SAM Brno. Zápas se bude předehrávat v sobotu 19. 11. od 16:00.

ASK Blansko - TJ Třebíč 84:77

Body a sestava: Čermák 15, Špaček 13, Cejpek 10, Janík 9, Černý R. 8, Černý D. 6, Vérosta 6, Vrtal 6, Janků 4, Sladký.

V promrzlé hale se Třebíč první 3 minuty rozkoukávala, pak soupeře dohnala, ale třebíčští se nebyli schopni utrhnout a proto po první čtvrtině Třebíč ztrácela 2 body. Druhá čtvrtina byla pro Třebíč nejlepší pasáží, kdy třebíčští zpřesnili obranu a vyráželi do smrtících brejků. Bohužel tahle hra vydržela jen pár minut a náskok 10 bodů se stihl do konce poločasu téměř celý prohospodařit.

Ve třetí čtvrtině bylo skóre vyrovnané pouze do sedmé minuty, pak Blansko Třebíči pomalu odskočilo a vyvrcholilo to začátkem čtvrté čtvrtiny, kdy Blansko šňůrou 7 bodů odskočilo na rozdíl 13 bodů. Pak už to z pohledu třebíčských bylo lepší, ale snaha dotáhnout soupeře přišla vniveč. Zápas si Třebíč prohrála sama a výkony v posledních dvou utkání dala vzpomenout na loňskou nevydařenou sezónu. Snad se polepšíme...