Jak viděla zápas BC Vysočina B

BC Vysočina B - TJ Třebíč 73:55 statistika

V předvánoční poklidné atmosféře se hrálo derby Vysočiny mezi Jihlavou a Třebíčí. Hosté přijeli oslabeni o několik hráčů a to byl dobrý základ pro domácí, aby se pokusili zvítězit.

Hosté první čtvrtinu vyhráli 20:18, ale o poločasu už byl stav 35:30 pro domácí. Ve 3. čtvrtině se žádný celek nedokázal odtrhnout, hrálo se vyrovnaně a rozdíl ve skóre byl stále 5 bodů ve prospěch domácích. O domácím úspěchu v podobě výhry rozhodla poslední čtvrtina, kterou Jihlava vyhrála 24:11 a mohla tak slavit druhé vítězství v tomto víkendu.

Trenér Pešout: "Dokonale jsme využili toho, že hostům chybělo několik hráčů. To však náš výkon nesnižuje, hráli jsme dobře, zejména obrana byla výborná. Musím zmínit perfektní obranu Kuby Jakoubka a tentokrát nám zahráli i dlouhý, takže dobrý."