V sobotu 30. 11. se třebíčské kadetky střetly na palubovce favorizovaného Podolí. První vzájemné dvojutkání, které proběhlo na třebíčské palubovce skončilo jednoznačným vítězstvím pro Podolí, které nás přestřílelo 25:116 a 23:110, tak bylo jasné, že nás bude čekat další těžké utkání.

SK Renocar Podolí - TJ Třebíč 82:48

» statistika a komentář

Body a sestava: Pisková 22, Keliarová 13, Pospíšilová 4, Prodělalová 4, Jonášová 2, Obůrková 2, Hanzalová 1, Bartůňková, Hrubá, Pařilová, Zimová V.

SK Renocar Podolí - TJ Třebíč 77:47

» statistika a komentář

Body a sestava: Pisková 19, Keliarová 8, Hrubá 4, Obůrková 4, Prodělalová 4, Hanzalová 2, Jonášová 2, Pospíšilová 2, Zimová N. 2, Pařilová, Zimová V.

Od vzájemného dvojutkání uběhl měsíc a herní posun našich hráček byl opravdu znát. Na favorizované Podolí naše hráčky vlétly ve velkém stylu, když soupeřky bránily presovou obranou po celém hřišti, a tak podolské hráčky dostaly ochutnat vlastní medicínu v podobě stejného stylu obrany.

Na soupeřkách bylo vidět, že jsou třebíčskou obranou zaskočeny, a tak dělaly spoustu chyb, které naše hráčky dokázaly potrestat proměněným košem. Bohužel i my jsme se dopustily pár chyb v obraně, které nás stály spoustu sil, ale i přes to  se naše hráčky nevzdávaly a chtěly bojovat do poslední minuty zápasu o co nejlepší výsledek. To se také našim kadetkám podařilo.

Soupeřky sice zvítězily 82:48 a 77:47, ale to vůbec nevadí, protože za pouhý měsíc se naše hráčky dokázaly natolik zlepšit, aby udržely vyrovnanou hru s favoritem soutěže, a to je obrovský úspěch.

Poslední dvojutkání v tomto kalendářním roce a základní části čeká naše kadetky na domácí palubovce proti BK Spartak Uherský Brod, a to již tuto sobotu od 9:00 a 11:00. Kadetky chtějí navázat na výborný výkon z Podolí a zkusí vybojovat první vítězství, které by si zasloužily.

Partneři

 

Kraj Vysočina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy