K dalším utkáním cestovaly kadetky na palubovku Lanžhotu, odkud si i přes zlepšený výkon odvezly dvě porážky. Další utkání čeká třebíčské holky na palubovce SK Renocar Podolí.

TJ Sokol Lanžhot - TJ Třebíč 58:23

» statistika a komentář

Body a sestava: Pisková 11, Keliarová 3, Halačková 2, Hanzalová 2, Obůrková 2, Prokšová 2, Dohnalová, Zimová V. 1, Bartůňková, Jonášová, Pařilová, Prodělalová.

TJ Sokol Lanžhot - TJ Třebíč 73:21

» statistika a komentář

Body a sestava: Pisková 7, Keliarová 6, Prodělalová 4, Bartůňková 2, Prokšová 2, Dohnalová, Halačková, Hanzalová, Jonášová, Obůrková, Pařilová, Zimová V.

V sobotu 16.11. se tým třebíčských kadetek vydal na palubovku Lanžhotu. Přes sychravé počasí, které třebíčský tým doprovázelo celou cestu dorazily kadetky k soupeři o něco dříve než se plánovalo, a tak než došlo k rozběhání před utkáním, tým navštívil místní hospůdku na čaj, aby se trochu zahřál a naladil na toto dvojutkání.

První střetnutí s Lanžhotem na třebíčské palubovce dopadl pro hosty výhrou v poměru 21:72 a 29:85, a tak třebíčské hráčky chtěly ukázat, že se od prvního utkání sezóny zlepšily. A zlepšení opravdu bylo znát, holky si dokázaly vytvořit šance, které bohužel někdy neskončily košem a zlepšená obrana dělala soupeřkám problémy prosadit se do koše. Bohužel i přes výrazně zlepšený herní výkon, první dvojutkání skončilo vítězstvím pro domácí hráčky 58:23.

Do druhého utkání, které následovalo po krátké přestávce, holky vlétly ve velkém stylu a soupeřky měly na dostřel 7 bodů. Bohužel tento výkon z první čtvrtiny si naše hráčky nedokázaly přenést do zbytku zápasu, kdy jsme se museli obejít bez naší první rozehrávačky a kapitánky Jolany Halačkové, která si na konci první čtvrtiny přihodila nepříjemné zranění při souboji o míč v podobě vykloubeného malíčku, které muselo být ošetřeno v nemocnici. Třebíčské hráčky se i bez kapitánky snažily uhrát slušný výsledek, ale zranění své spoluhráčky je vyvedlo myšlenkami jinam, a tak konečný výsledek druhého utkání skončil podstatně hůř.

Jolči přejeme brzké uzdravení a návrat na palubovku. Další dvojutkání třebíčské hráčky svedou již tuto sobotu na palubovce neporaženého lídra tabulky - SK Renocar Podolí.

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy