Třebíčské kadetky nestačily ve svém druhém domácím dvojutkání na favorita soutěže z Podolí, když v obou utkání jednoznačně prohrály. První listopadovou sobotu se třebíčské hráčky představí na palubovce Uherského Brodu.

TJ Třebíč - SK Renocar Podolí 25:116

» statistika a komentář

Body a sestava: Keliarová 17, Halačková 6, Obůrková 1, Zimová V. 1, Bartůňková, Hanzalová, Jonášová, Pařilová, Pospíšilová, Valová, Zimová N.

TJ Třebíč - SK Renocar Podolí 23:110

» statistika a komentář

Body a sestava: Keliarová 13, Pospíšilová 4, Halačková 3, Hanzalová 2, Obůrková 1, Bartůňková, Jonášová, Pařilová, Valová, Zimová N.

Ve druhém kole základní části přicestoval na třebíčskou palubovku dosavadní leader tabulky SK Renocar Podolí.

Třebíčské holky do těchto zápasů nastoupily s velkou chutí, která se projevila i na skóre, ale i přesto po 1. čtvrtině prvního utkání holky ztrácely deset bodů. Že se jedná o favorita utkání soupeř prokázal ve zbylých čtvrtinách obou zápasů, kdy k našim hráčkám soupeřky přistupovaly agresivní presovou obranou, kterou měly velice dobře nacvičenou a my jen těžko dokázaly přejít na útočnou polovinu.

Však ani to naše bojovnice neodradilo, hrály naplno a bojovaly až do závěrečného hvizdu rozhodčího, za což si opět zaslouží velké poděkování. Nezbývá nic jiného než poblahopřát soupeři k výhrám a připravit se na další nadcházející utkání, které třebíčské kadetky svedou ve svém prvním venkovním utkání s BK Spartak Uherský Brod, kde se pokusí ukořistit svá první vítězství.

Partneři

 

Kraj Vysočina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy