Začátek nové sezony se třebíčskému béčku vůbec nepovedl a ze hřišť soupeřů si přiváží dvě zasloužené porážky.

Sokol Bystřice nad Pernštejnem - TJ Třebíč B 67:60

» statistika a komentář

Body a sestava: Svoboda R. 20, Balko 15, Tesař 11, Beneš 4, Kissler 4, Skála 4, Mifka 2, Lenikus, Novák D.

Absence dvou klíčových hráčů, Honzy Janíka a Kuby Hanáčka, se projevila už v sobotním zápase proti Bystřici nad Pernštejnem, kdy po celý zápas nikdo z třebíčského týmu nebyl schopen skórovat z dálky a nájezdy se hostům přes tvrdou obranu domácích hráčů nedařilo proměňovat. I přes to béčko v poločase drželo těsné vedení o 4 body.

S postupem času začaly třebíčskému týmu docházet síly a domácí se díky několika přesným střelám z dálky dostali do vedení, které udrželi až do konce utkání. Hráči Bystřice byli lepší nejen ve střelbě, ale také na doskoku a zejména v bojovnosti. Vzhledem k malému rozdílu ve skóre zamrzí také obrovské množství neproměněných jednoduchých střel zpod koše.

Sokol Podolí - TJ Třebíč B 93:62

» statistika a komentář

Body a sestava: Svoboda R. 15, Balko 13, Prodělal 10, Tesař 10, Lenikus 4, Novák D. 3, Vecheta 3, Kissler 2, Šárka 2, Mifka, Skála.

To, co naznačil sobotní zápas v Bystřici, se naplno ukázalo v neděli. Tým Podolí od první minuty válcoval Třebíč pod oběma koši na doskoku, svou rychlostí a přesnou střelbou z dálky, kterou hráči Třebíče nebyli schopni soupeři ani trochu ztížit díky opět tragické obraně. Vzhledem k výkonu byl konečný 31 bodový rozdíl ve skóre ještě milosrdný. Úvodní hrací víkend tak ukázal, že bez tréninku se třebíčské rezervě budou letos výhry sbírat jen hodně obtížně.

Za 14 dnů jsou na programu první domácí zápasy, ve kterých si béčko doufejme napraví reputaci a odlepí se ze dna tabulky.

foto: sokolpodoli.rajce.idnes.cz

Partneři

 

Kraj Vysočina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkazy